Jakie lakiery są modne zima 2019/2020

Od wielu już lat obserwuje się sezonowe trendy w modzie oraz w kosmetykach. Dużo dzieje się nie tylko w makijażu twarzy, ale również w przypadku ozdabiania paznokci u dłoni oraz u stóp. Trendy nie omijają zatem ani pedicure ani manicure.

Modne lakiery do paznokci Alessandro to odpowiedź na potrzeby kobiet, które wykonują sobie manicure i pedicure w zaciszu własnego domu. Kto zatem nie korzysta z hybrydy czy paznokci żelowych, bo na przykład nie może ze względu na uczulenie, z powodzeniem może stosować piękny lakier do paznokci Alessandro.

Lakier do paznokci Alessandro na zimę

Marki oferujące lakiery do paznokci również wprowadzają sezonowe kolory, które świetnie komponują się na przykład ze stylizacjami dedykowanymi na jesień i zimę czy wiosnę i lato. Klasyczne lakiery do paznokci Alessandro to doskonały wybór na zimę. W końcu odcienie takie jak bordo czy czerwień zawsze sprawdzają się o tej porze roku. Skoro kobiety raczej rezygnują z nich wiosną i latem, gdy częściej sięgają po różne odcienie różu czy paznokcie w neutralnych barwach, które pięknie współgrają z opalonymi dłońmi, czerwienie warto nadrabiać właśnie zimą. To zresztą najbardziej klasyczne lakiery do paznokci na święta. Warto kilka razy w tym sezonie sięgnąć po czerwony lub bordowy lakier Alessandro i cieszyć się jego niezwykle głęboką barwą. Lakier pięknie prezentuje się na paznokciach i przez wiele dni nie odpryskuje, co jest tak wygodne dla każdej z kobiet. Śmiało można powiedzieć, że taki lakier to wybór idealny.

Ciemne nasycone lakiery do paznokci

To właśnie jesienią i zimą kobiety bardzo często sięgają po ciemne i nasycone kolory lakierów do paznokci. Ta część roku sprzyja noszeniu na paznokciach na przykład różnych odcieni brązów czy nasyconych zieleni. Aby takie manicure i pedicure prezentował się jeszcze ciekawiej i okazalej, można urozmaicić go odrobiną świecącego lakieru nałożonego na końcówki. To taki nowoczesny sposób na wykonanie manicure francuskiego. Delikatny paseczek na brzegu paznokcia, który wykona się lakierem ze złotym lub srebrnym brokatem, będzie prezentował się tak elegancko. W ten sposób ozdabiają swoje paznokcie kobiety znające się na trendach. Inne świetny pomysł na urozmaicenie manicure to na przykład płatki złota do przyklejenia na paznokciach. To trend obserwowany w tym roku. Takie zimowe paznokcie pięknie prezentują się nawet wtedy, gdy dłonie stracą już resztki opalenizny po lecie.