Jak zachować najlepsze efekty sztucznych rzęs?

Chyba każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach. By osiągnąć ten efekt, można nosić sztuczne rzęsy, która doklejane są podczas specjalnego zabiegu przedłużania rzęs. Metoda ta ma doskonałe efekty, a co więcej rzęsy utrzymują się nawet do kilku tygodni. Wszystko to sprawia, że możemy zapomnieć o codziennym malowaniu się, zaoszczędzając też cenny czas.

Sztuczne rzęsy i cena zabiegu

Cena zabiegu przedłużania rzęs uzależniona jest od miejsca, w którym jest on wykonywany, a także od metody, którą wybierzemy. Wśród dostępnych metod możemy wybierać takie, które dają bardzo naturalny efekt lub też takie, po których będziemy mogły cieszyć się spektakularnym spojrzeniem. Cena zabiegu przedłużania zależy również od miejsca, w którym będzie on wykonywany, jak również od doświadczenie osoby, która zabieg przeprowadza. W znanych miejscach pierwszy zabieg przedłużania, zagęszczania rzęs zwykle kosztuje od 250 do nawet 350 zł. Z racji tego, że sztuczne rzęsy należy uzupełniać, by zachować piękny i naturalny efekt, zazwyczaj koszt zabiegu uzupełniającego jest nieco niższy. Standardowo należy zapłacić za nie około 100 lub 120 zł.

Cykl wzrostu rzęs

Cykl wzrostu rzęs to jeden z czynników, które decydują o tym, jak często będziemy musieli chodzić na zabiegi uzupełniające w przypadku zdecydowanie się na sztuczne rzęsy. Pamiętajmy o tym, że nasze naturalne rzęsy wypadają codziennie i jest to proces naturalny. Czasami możemy stracić nawet od dwóch do trzech rzęs dziennie. Cykl wzrostu rzęs wynosi około 100 dni i składa się on z kilku faz. To w jakiej fazie znajduje się dany włos decyduje o tym, czy dana rzęsa wypadnie.

Dodatkowe czynniki osłabiające rzęsy

Sztuczne rzęsy czasami nadmiernie wypadają, co też jest spowodowane słabą kondycją rzęs naturalny. Zabieg przedłużania rzęs tymi sztucznymi polega na doklejeniu sztucznych rzęsy do każdej rzęsy prawdziwej. To też może powodować nadmiernie obciążenie naturalnych rzęs, co sprawia, że szybciej one wypadają. Z tego też względu szybciej tracimy świeżo założone sztuczne rzęsy. Niestety na tego typu sytuacje nie będziemy mieć żadnego wpływu, ponieważ bardzo często są to sytuację niezależna od nas, podyktowane genetyką. Ewentualnie w takich sytuacjach możemy dodatkowo dbać o nasze rzęsy.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl